GALERIA KSIĄŻKI

WYDAWNICTWA ARTYSTYCZNEGO KURTIAK-LEY

Galeria Księgozbiorów Gabinetowych

Książki. Biblioteka domowa, w której zgromadzicie Państwo wszystkie niezbędne teksty i lektury, własny księgozbiór domowy. Pięknie i solidnie oprawione w skórę książki bibliofilskie znacznie chętniej będziecie Państwo brali do rąk. Wiemy z doświadczenia, jak bardzo korzystnie wpływa na rozwój intelektualny dzieci i młodzieży możliwość stałego kontaktu z literaturą. Mając takie zaplecze umysłowe, są bardziej przygotowane do życia w dzisiejszym tak konkurencyjnym świecie. Zacznijcie Państwo zbierać je już od dziś.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie naszego wydawnictwa: http://www.kurtiak-ley.pl

Zanim zamówicie pierwsze ekskluzywne książki, dokonacie sami wyboru tytułów, rodzaju oprawy i stylu zdobienia, i nie zdążycie się nawet obejrzeć, jak powstanie piękny księgozbiór domowy jakiego nie ma nikt, ponieważ sami nadaliście mu tak indywidualny charakter.

A oprawy artystyczne, które zaprojektujecie wspólnie z nami, realizując swoje artystyczne aspiracje wykona nasza introligatornia artystyczna gwarantując, że będą to absolutne unikaty. Jak twierdzą nasi klienci tak luksusowe książki czytają się niemal same.